رونمایی از جلد هفتم مجموعه «طعم شیرین خدا»

رونمایی از جلد هفتم مجموعه «طعم شیرین خدا»
نوامبر 27, 2021 بدون نظر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حجت الاسلام و المسلین محسن عباسی ولدی؛ هفتمین جلد از مجموعه «طعم شیرین خدا» به قلم حجت الاسلام عباسی ولدی، در منزل پدر شهید مدافع حرم جواد محمدی رونمایی شد.

مجموعۀ «طعم شیرین خدا» بنا دارد با تکیه بر آیات نورانی قرآن و کلمات آسمانی اهل بیت علیهم السلام، پنجره‌ای نو از خداشناسی را به روی نسل نو باز کند. در راستای همین دغدغه، موضوع اصلی کتاب هفتم، مسئلۀ شکر و نقش آن در تربیت انسان و آرامش اوست.

کتاب اول این مجموعه «من با خدای کوچکم قهرم» نام دارد. این کتاب در کمتر از سه سال، به چاپ دهم رسیده است. رو نمایی این مجموعه در منزل پدر شهید مدافع حرم، جواد محمدی، از شهدای شهر درچۀ اصفهان برگزار شد. حدود ششصد جوان و نوجوان در این شهر، به همّت روحانی جوان، حجت الاسلام مهرابی، حلقه‌های طعم شیرین خوانی به راه انداخته و مادر شهید جواد محمدی نیز سرگروه یکی از همین حلقه‌های مطالعاتی است؛ از همین رو، درچه و منزل پدر شهید محمدی، برای رونمایی این کتاب انتخاب شد.

ضمنا به این مناسبت، انتشارات آیین فطرت 15درصد تخفیف کتاب اول و هفتم مجموعه طعم شیرین خدا به همراه ارسال رایگان را برای علاقه‌مندان در نظر گرفته است که تا 12 آذرماه فرصت دارد. برای سفارش این دو کتاب به سایت انتشارات مراجعه نمایید.

برچسب ها