دوره‌ی مطالعاتی آثار شهید مطهری

دوره‌ی مطالعاتی آثار شهید مطهری
ژوئن 26, 2020 بدون نظر

دوره مطالعاتی شهید مطهری که زیر نظر حجت الاسلام و المسلمین عباسی ولدی برگزار می‌شود به شرح زیر است.

در این دوره‌ها مخاطبان به دو دسته تقسیم می‌شوند یعنی با اختیار خود دوره مدنظر را انتخاب می‌کند. دوره‌ها بصورت همزمان برگزار می‌شود که یکی از دوره‌ها از دیگری فشردگی کمتری دارد.

دوره شهید سلیمانی برای عزیزانی است که می‌خواهند آثار شهید مطهری را در یک سال به اتمام برسانند که از آغاز سیر مطالعاتی باید روزهای شنبه الی چهارشنبه به مطالعه سرفصل‌ها بپردازند و روزهای پنج‌شنبه و جمعه هم برای مرور و جبران عقب ماندگی است همچنین دوره شهید تهرانی مقدم برای مخاطبانی لحاظ شده است که در نظر دارند تمامی آثار را در دو سال مطالعه بفرمایند که همان سرفصل ها را یک روز درمیان یعنی شنبه، دوشنبه و چهارشنبه مطالعه میکنند که اینکار باعث میشود طول دوره بیشتر شود.

این دو دوره بصورت ترمی تعریف شده اند یعنی هر دوره ای که ثبت نام می‌فرمایید به مدت 3 ماه می‌باشد و این ترم‌ها تا آخر دوره مطالعاتی ادامه خواهد داشت. ثبت نام ترم دوم دوره‌ها از 17 آبان ماه شروع خواهد شد.

مقرری این دوره‌ها در سامانه‌ای که در همین سایت معرفی می‌شود مشخص است. و افراد باید با ثبت نام در آن سامانه همراهی خودشان با دوره را در آن سامانه ثبت کنند. یعنی باید در هر روزی که مقرری برای مخاطبین در نظر گرفته شده است که میانگین صفحات 50 صفحه است به صورت خود اظهاری این که مقرری منظور را خوانده یا نخوانده به ثبت برسانند. سامانه دوره‌های مطالعاتی به این نحو تعبیه شده است که هر فرد می‌تواند از عملکرد خود خروجی‌ای با فرمت اکسل بگیرد تا بتواند به عملکرد خود نظارت داشته باشد.

در طول دوره با نظارت حجت الاسلام و المسلمین عباسی ولدی و پشتیبان سایت علمکرد مخاطبان ارزیابی خواهد شد. تشویق و توبیخ‌هایی در نظر گرفته شده است که بتوان اعضا را ترغیب به همراهی این دوره کرد. همچنین خود استاد جلسه‌ای با مخاطبان دوره خواهد داشت و نکات خود را به سمع و نظر عزیزان خواهد رساند.

عزیزان شرکت کننده در این دوره‌ها می‌توانند به تمامی صوت‌های کلاس های مبانی رشد و تربیت اسلامی و همچنین تفسیر تربیتی که خود استاد در حال تکمیل آن‌هاست دسترسی داشته باشند.

همچنین شرکت کنندگان در این دوره می‌توانند برای تهیه آثار شهید مطهری از تخفیف 40 درصدی برخوردار شوند. این امکان برای عزیزانی فراهم خواهد شد که حضور فعال در سامانه داشته باشند.

برای شرکت در هر کدام از دوره‌ها جهت هزینه‌ی پشتیبانی سامانه و همچنین خدماتی که بصورت تشویقی و توبیخی ارائه خواهد شد مبلغ 14.000 هزار تومان برای هر سه ماه دریافت خواهد شد که به نحوی وجه التزام شرکت کنندگان به همراهی با دوره خواهد بود.

جهت ثبت نام در سامانه پس از کلیک بر روی دکمه زیر در بالای صفحه سامانه سمت چپ تصویر گزینه ثبت نام را انتخاب نمایید و مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنید. پس از ثبت نام هر یک از دوره ها را از تاریخ شروع ثبت نام خود دوره میتوانید انتخاب کنید پس از پرداخت هزینه توضیح داده شده میتوانید از خدمات سامانه مطالعاتی بهره مند شوید.

پس از ثبت نام در سامانه شما میتوانید دوره مدنظرتان را انتخاب کنید و مراحل ثبت نام را تکمیل بفرمایید. پس از واریز هزینه شما به قسمت دوره ها در سامانه منتقل میشوید که در آنجا میتوانید با کلیک بر روی گزینه ثبت گزارشات در دوره مورد نظر به قسمت سرفصل ها منتقل بشوید. پس از انتخاب ماهی که در آن هستید سرفصل ها به شما نمایش داده میشود. که باید طبق روز و صفحاتی که در سامانه است مطالعه بفرمایید و در سامانه ثبت بفرمایید.

نکته: به اطلاع آن دسته عزیزانی که دیرتر از آغاز دروه که 14 تیر بوده است ثبت نام کرده اند میرسانیم کتاب پاره ای از خورشید که در ابتدای دوره است اختیاری است و کتب دیگر که از احیا تفکر اسلامی آغاز میشود الزامی میباشد. کسانی که دیرتر وارد دوره شده اند و یا از بعضی سرفصل ها عقب افتاده اند وقت دارند تا عقب ماندگانی های خود را در دو روز پنج شنبه و جمعه جبران کنند. و مطالعه خودشان را در سامانه ثبت کنند.

توضیحات فوق حتما مطالعه شود