ترم چهارم طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری

ترم چهارم طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری
می 19, 2021 بدون نظر

اگر ما بخواهیم این نظام در ذهن مردم تعمیق بشود و حرکت انقلابی این مردم، همچنان ادامه پیدا کند، باید افکار شهید مطهری در بین مردم رواج پیدا کند. (امام خامنه ای)

دوره مطالعاتی شهید مطهری که زیر نظر حجت الاسلام و المسلمین عباسی ولدی برگزار می‌شود به شرح زیر است.

در این دوره‌ها مخاطبان به دو دسته تقسیم می‌شوند یعنی با اختیار خود دوره مدنظر را انتخاب می‌کند. دوره‌ها بصورت همزمان برگزار می‌شود که یکی از دوره‌ها از دیگری فشردگی کمتری دارد.

دوره شهید سلیمانی برای عزیزانی است که می‌خواهند آثار شهید مطهری را در یک سال به اتمام برسانند که از آغاز سیر مطالعاتی باید روزهای شنبه الی چهارشنبه به مطالعه سرفصل‌ها بپردازند و روزهای پنج‌شنبه و جمعه هم برای مرور و جبران عقب ماندگی است همچنین دوره شهید تهرانی مقدم برای مخاطبانی لحاظ شده است که در نظر دارند تمامی آثار را در دو سال مطالعه بفرمایند که همان سرفصل ها را یک روز درمیان یعنی شنبه، دوشنبه و چهارشنبه مطالعه میکنند که اینکار باعث میشود طول دوره بیشتر شود.

این دو دوره بصورت ترمی تعریف شده اند یعنی هر دوره ای که ثبت نام می‌فرمایید به مدت 3 ماه می‌باشد و این ترم‌ها تا آخر دوره مطالعاتی ادامه خواهد داشت. ثبت نام ترم چهارم دوره‌ها از 1 خردادماه شروع خواهد شد.

مقرری این دوره‌ها در سامانه‌ای که در همین سایت معرفی می‌شود مشخص است. و افراد باید با ثبت نام در آن سامانه همراهی خودشان با دوره را در آن سامانه ثبت کنند. یعنی باید در هر روزی که مقرری برای مخاطبین در نظر گرفته شده است که میانگین صفحات 50 صفحه است به صورت خود اظهاری این که مقرری منظور را خوانده یا نخوانده به ثبت برسانند. سامانه دوره‌های مطالعاتی به این نحو تعبیه شده است که هر فرد می‌تواند از عملکرد خود خروجی‌ای با فرمت اکسل بگیرد تا بتواند به عملکرد خود نظارت داشته باشد.

در طول دوره با نظارت حجت الاسلام و المسلمین عباسی ولدی و پشتیبان سایت علمکرد مخاطبان ارزیابی خواهد شد. همچنین خود استاد جلسه‌ای با مخاطبان دوره خواهد داشت و نکات خود را به سمع و نظر عزیزان خواهد رساند.

شرکت کنندگان در این دوره می‌توانند برای تهیه آثار شهید مطهری از تخفیف ویژه 35 درصدی برخوردار شوند. این امکان برای عزیزانی فراهم خواهد شد که حضور فعال در سامانه داشته باشند.

برای شرکت در هر کدام از دوره‌ها جهت هزینه‌ی پشتیبانی سامانه و همچنین خدماتی که بصورت تشویقی و توبیخی ارائه خواهد شد مبلغ 30.000 هزار تومان برای هر سه ماه دریافت خواهد شد.

پس از ثبت نام در سامانه شما میتوانید دوره مدنظرتان را انتخاب کنید و مراحل ثبت نام را تکمیل بفرمایید. پس از واریز هزینه شما به قسمت دوره ها در سامانه منتقل میشوید که در آنجا میتوانید با کلیک بر روی گزینه ثبت گزارشات ، دوره مورد نظر به قسمت سرفصل ها منتقل بشوید. پس از انتخاب ماهی که در آن هستید سرفصل ها به شما نمایش داده می‌شود. که باید طبق روز و صفحاتی که در سامانه است مطالعه بفرمایید و در سامانه ثبت کنید.

نکته: به اطلاع آن دسته عزیزانی که به تازگی ثبت نام کرده اند و یا از بعضی سرفصل ها عقب افتاده اند، این فرصت را دارند عقب ماندگانی های خود را در دو روز پنج شنبه و جمعه جبران کنند. و مطالعه خودشان را در سامانه ثبت کنند.

عزیزانی که ترم اول طرح مطالعاتی آثار شهید مطهری را شرکت نکرده بودند پس از ثبت نام و پرداخت هزینه در ترم سوم می‌توانند به پشتیبانی سایت یا ادمین کانال مبانی رشد و تربیت اسلامی پیام دهند تا پس از بررسی وضعیت ثبت نام ایشان، سرفصل های ترم های قبل نیز برایشان ارسال گردد.

توضیحات فوق حتما مطالعه شود